• Cts. Eki 23rd, 2021

İstanbul İl Temsilcimiz Milletvekiline Çalışma Taslağımızı Sundu

Sosyal Güvenlik Ailesi Derneğimiz İstanbul Temsilcisi Güray KAYNAK ve Selen BAĞDADİOĞLU 2 Mart’ta, Sosyal Güvenlik Kurumu Üsküdar Tesislerinde, 25/26. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Sayın Dr. Hasan SERT ile Derneğimizin, Sosyal Güvenlik Kurumu Personelinin özlük ve mali haklarının iyileştirilmesi adına oluşturduğu taslak hakkında bilgi vermek üzere bir görüşme gerçekleştirmiş ve görüşme sonunda, taslak haline getirilen taleplerimiz Milletvekilimize teslim edilerek çalışmalarımızda bizlere yardımcı olması talep edilmiştir.

İl Temsilcimiz Güray KAYNAK ve Selen BAĞDADİOĞLU’nun gerçekleştirdiği bu görüşme olumlu geçmiş, Milletvekilimiz Sayın Dr. Hasan SERT‘in, görüşme sonunda çalışma taslağımızı alarak  çalışmalarımızda destek olacağı sözünü vermesi bizleri ziyadesiyle mutlu etmiştir.

Öncelikle sayın Vekilimiz Dr. Hasan SERT’e görüşme teklifimizi kabul edip bizlerle görüştüğü için minnetlerimizi sunar, Derneğimizin İstanbul Temsilcisi Güray KAYNAK’a ve Sosyal Güvenlik Ailemiz kıymetli isimlerinden Selen BAĞDADİOĞLU’na başarılı çalışmaları için teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir