• Cts. Eki 23rd, 2021

Başkan Yardımcımız Selami Toygar Milletvekili İle Görüştü

Sosyal Güvenlik Ailesi Derneği olarak kurulmadan önce olduğu gibi Sivil Toplum Kuruşu olduktan sonrada her alanda Sosyal Güvenlik Kurumu çalışanlarının mali ve özlük haklarının iyileştirilmesi adına görüşmelerimiz ile ilgili olarak Derneğimiz Vakıf-Sendika-Siyasal İşlemlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Selami TOYGAR  Türkiye Büyük Millet Meclisinde Ak Parti 27. Dönem Amasya Milletvekili Hasan ÇİLEZ ile görüşmüş ve Sosyal Güvenlik Kurumu çalışanlarının sorunları hakkında görüş alışverişinde bulunmuştur.

Başkan Yardımcımız Selami TOYGAR, Türkiye Büyük Millet Meclisinde gerçekleşen bu görüşmeyle ilgili Sosyal Medya hesabından  “Kıymetli abimiz Amasya Milletvekilimiz Hasan Çilez i SGK Ailesi Derneği’ni temsilen ziyaret ederek , #Sgkailesiuzmanlikistiyor diyerek , konu hakkında görüş ve desteklerini aldık. Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ediyoruz.” paylaşımı ile duyurdu.

Sosyal Güvenlik Ailesi Derneği olarak Kurumumuz çalışanlarının özlük ve mali haklarının iyileştirilmesi adına yardımı olacağına inandığımız şahıs ve kuruluşlarla görüşmeye devam edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir